TURNIEJ ODWOŁANY

Szanowni Państwo,
z przyczyn powszechnie znanych i z ogromną przykrością ODWOŁUJEMY zaplanowane na 5 kwietnia Szachowe Mistrzostwa Województwa Dzieci do lat 6.

Zapraszamy na nasz fanpage fb.com/szkolkaszachowa

V Szachowe Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Dzieci do lat 6

Puchar dla każdego uczestnika!

05.04.2020 (niedziela) godz. 10:00

Stadion Miejski w Białymstoku

Rejestracja

Regulamin

Turniej wystartuje za
00

Dni

00

Godzin

00

Minut

00

Sekund

Serwisy turniejowe

...czyli lista startowa, kojarzenia rund i wyniki


Dziewczynki

Chłopcy

Więcej informacji

...czyli relacja, zdjęcia i wiele innych

Sprawdź

0

edycji

0

szkół i przedszkoli

0

szachistów

0

partii szachowych

Poprzednie edycje

2019

  1. Perkowski, Jakub
    KSz Jagiellonia Białystok
    (Szkółka Szachowa w Białymstoku)

  2. Kozłowski, Aleksander
    MUKS Stoczek 45 Białystok

  3. Toczyłowski, Mateusz
    ASU Sokółka

Wyniki

  1. Szewczyk, Maja
    MUKS Stoczek 45 Białystok

  2. Dąbrowska, Eliza
    KSz Jagiellonia Białystok

  3. Walewska, Hanna
    MUKS Stoczek 45 Białystok

Wyniki

2018

  1. Chiszko, Oskar
    KSz Jagiellonia Białystok
    (Szkółka Szachowa w Białymstoku)

  2. Piesiecki, Hubert
    KSz Jagiellonia Białystok
    (Szkółka Szachowa w Białymstoku)

  3. Busiński, Jan
    Akademia Szachowa Białystok

Wyniki

  1. Zarzycka, Danuta
    KSz Jagiellonia Białystok
    (Szkółka Szachowa w Białymstoku)

  2. Walewska, Hanna
    PS Nr 82 Białystok

  3. Toporkiewicz, Ada
    KSz Jagiellonia Białystok
    (Szkółka Szachowa w Białymstoku)

Wyniki

2017

  1. Jasiulewicz, Kamil
    KSz. Hańcza Suwałki

  2. Stefanek, Michał
    Mali Mistrzowie Białystok

  3. Spisak, Jakub
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

Wyniki

  1. Moniuszko, Aleksandra
    Mali Mistrzowie Białystok

  2. Krysiewicz, Zofia
    Mali Mistrzowie Białystok

  3. Kaczan, Anna
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

Wyniki

2016

  1. Chomicki, Kornel
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

  2. Wojtacha, Krzysztof
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

  3. Pul, Jakub
    MDK Białystok

Wyniki

  1. Szekowska, Malwina
    MDK Białystok

  2. Kicińska, Zofia
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

  3. Nikołajuk, Julia
    Szkółka Szachowa w Białymstoku

Wyniki

Harmonogram

Przyjazd na turniej

9:00 - 9:45

Sprawdzenie list startowych

9:45 - 10:00

Gramy 1. rundę

10:00 - 10:30

Gramy 2. rundę

10:30 - 11:00

Gramy 3. rundę

11:00 - 11:30

Gramy 4. rundę

11:30 - 12:00

Gramy 5. rundę

12:00 - 12:30

Gramy 6. rundę

12:30 - 13:00

Gramy 7. rundę

13:00 - 13:30

Przerwa techniczna

13:30 - 14:00

Zakończenie turnieju

14:00 - 14:30

Organizator

Dziękujemy za wsparcie

884 080 800

Telefon

kontaktszkolkaszachowa.pl

Email

szkolkaszachowa.org

WWW

fb.com/szkolkaszachowa

Fanpage